Vala

Në fshatin Marmall të Komunës së Gjakovës rreth orës 18:35 ka mbetur i vdekur një person.

Viktima është Tun Bezhi i moshës 40 vjeçare.

I ndjeri kishte ardhur në Kosovë për pushime pasi ai jetonte në Cyrih të Zvicrës.

Tun Bezhi ishte i pasionuar pas armëve dhe qenve.

Ndërsa, A. Nikollaj është i plagosuri i cili është dërguar në Spitalin Rajonal të Gjakovës.

Policia e Kosovs ka njoftuar se tashmë personi i dyshuar për vrasjen A.Gj, është arrestuar dhe të njëjtit i është konfiskuar një armë që dyshohet se është përdorur për kryerjen e veprës penale.

Shikoni më poshtë fotografi të viktimës:

 

MUND TË JU PËLQEJNË