Vala

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta, jo pa arsye është shpesh në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Se e ka yllin në ballë, u vërteta edhe në koncertin e saj solistik, ku shkëlqeu me interpretimin profesional si soprano.

Menjëherë pas koncertit të mbajtur në Prishtinë, dolën fjalët se një ditë Learta dhe Shyhretja mund të realizojnë një duet së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Learta Jakupi shpesh komentohet edhe për fustanet e bukur, e i tillë është edhe ky me të cilin shfaqet në foton e më poshtme.

Elegant, mbresëlënës… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË