Vala

Ajo është ndër më të komentuarat e rrjetit e cila në çdo lëvizje ndiqet nga numri i madh i ndjekësve, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj here ajo di të joshë me veshjen e saj e cila e nxjerrë Majlindën si një modele.

Një nënë shumë e përkushtuar e njëheri edhe shumë e bukur, e cila me linjat dhe stilin lë nën hije shumë femra.

Edhe kësaj here, e veshur në të kuqe, Majlinda ka arritur të marrë tërë vëmendjen, e këtë e tregon postimi i radhës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË