Prezantuesja e njohur, Ilda Bejleri është vazhdimisht e përfolur në mediat rozë.

Ajo ka linja tejet të bukura të cila çdo femër do ia kishte lakmi, shkruan Indeksonline.

E në një fotografi të hedhur në ‘Instagram’, moderatorja ka ardhur e maskuar, por përsëri ka arritur të tërheqë vëmendje.

Ilda kishte veshur një bluze të tejdukshme e cila vinte në pah gjoksin e saj derisa e bënte të dukej mahnitëse dhe më atraktive se kurrë më parë.

MUND TË JU PËLQEJNË