Vala

Luan një rol shumë karakteristik atë të vajzës së Tropojë e cila respekton disa rregulla të asaj ane, roli i Arjolës në serialin ‘O sa mirë’ është i studentes e cila është shumë rigoroze apo siç e quajnë edhe e ‘egër’, shkruan Kosovarja.

Por në fakt Ariola Demiri në jetën real është një femër shumë më ndryshe nga ajo e rolit të serialit, një femër moderne, kërkuese dhe aq shumë premtuese sidomos në karrierën si aktore.
Është një femër me shumë stil, ndryshe aktorja është nënë e tre fëmijëve por linjat e saja të lënë pa frymë.

Para pak minutash ka sjell një fotografi e cila të jep energji pozitive e bukur e qeshur. Por ajo që të bije ne sy është një koment i saj të cilën e ka lënë si përshkrim të fotografisë, ‘@alkenadervishaj po thote qe une ngjasoj me @sofiavergara ????? e vertet apo genjeshter ??’. /Kosovarja/

Sofia Vergara

 

MUND TË JU PËLQEJNË