Vala

Meda është shumë aktiv me këngë të reja dhe koncerte.
Meda së fundi përmes një imazhi të postuar në llogarinë e tij në Instagram, ka uruar një person të shtrenjtë për të, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për babain e tij, të cilit ia uroi ditëlindjen përmes një fotografie me veshje kombëtare.

“Urime ditlindjen baba Hasan. Ishalla edhe 100”, ka shkruar Meda në urimin e tij.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Meda është “Ja un ja ti”, në duet me këngëtaren Vjollca Haxhiu.

MUND TË JU PËLQEJNË