Vala

Loreta Kaçka shquhet për zërin karakteristik dhe paraqitjet e saj skenike marrin kritika pozitive.

Këngëtarja Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori, është njëra ndër këngëtaret e cila ka arritur sukses të madh në tregun muzikor shqiptar por edhe veshja e saj elegante komentohet shumë, shkruan lajmi.net

Ajo nuk e ka tepruar asnjëherë me ekspozim, mirëpo për ju që mendoni se Lori nuk është seksi, këto foto që i ka publikuar grimerja e saj ua heqin menjëherë dyshimet.

‘Dashni’ titullohet projekti i saj i fundit në të cilin vjen në duet me këngëtarin Ardit Cuni./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË