Vala

Këngëtarja e cila ka vite që i mungon skenës, vazhdon të jetë tejet e komentuar në rrjetet sociale për çdo lëvizje që bën, shkruan Kosovarja.

Sot në familjen e saj ka festë, ku mami dhe motra e saj kanë ditëlindjen.

Përmes imazheve të postuara, ajo ka uruar me fjalë zemre, e që nuk munguan as urimet e ndjekësve besnik të saj.

E neve nuk na mbetet tjetër veçse dyjat t’i urojmë në këtë ditë të veçantë të tyre./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË