Vala

Është ndër këngëtaret e cila mbahet mend për atmosferën që krijon ngado që merr pjesë, shkruan Kosovarja.

Është tejet aktive në rrjetet sociale dhe çdoherë ndezë rrjetin me postime të ndryshme.

Mosha për të është thjeshtë numër, kjo sepse me linjat dhe pamjen iu bën konkurrencë edhe më të rejave, duke marrë parasysh se është nënë e dy fëmijëve.

Edhe kësaj here, edhe pse temperaturat janë në rënie, ajo ka veshur ngjyra verore, të cilat padyshim se i shkojnë tej mase.

Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË