Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, nesër përkujton dëshmorët e kombit Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj, Hasim Halilaj, Luan Nimanaj dhe invalidin e UÇK-së Enver Haradinaj.

Orari i aktiviteteve:Ora 10:00 Homazhe te Shtatorja e Shkëlzen Haradinaj në Pejë.

Ora 11:00 Homazhe në Kompleksin Memorial në Gllogjan.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË