Vala

Shquhet si femra më seksi në showbizin shqiptar, e lëre më për muzikën e atmosferën që bën nuk ia gjen shoqen.

Ani pse nuk është aktive viteve të fundit në muzikë, ajo është tejet aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan Kosovarja.

Duke na bërë me dije, çdo herë e më shumë se erën e “pleqërisë” nuk po e ndien fare, duke u kujdesur që linjat e trupit, ti ketë gjithmonë në top formë.

Pasi, edhe jemi në prag të festave të fundvitit, as këtë herë nuk e la keq me postimin e fundit, e me veshje provokative.

Me veshje të babadimrit, e njëra këmbë pothuajse e tëra e zbuluar, pasqyronte një Gjyste tejet seksi dhe joshëse.

Për më shumë, imazhi është ai që flet më shumë… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË