Një person është vetaksidentuar në magjistralen Deçan-Pejë.

Si pasojë e këtij vetaksidenti personi në fjalë ka pësuar lëndime të rënda.

Aksidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes ndërsa në vendin e ngjarjes së pari kanë arritur ekipet policore përderisa vonesë ka pasur nga ana e Emergjencës.

Indeksonline ka siguruar edhe një video nga momenti i aksidentit dhe disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet qartazi se si vetura në shpejtësi nuk arrihet të frenohet nga vozitësi në fjalë.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË