Safetja dhe Sahidja janë dy nga Motrat Mustafa, këngëtaret shumë të njohura dhe të dashura për publikun tonë, e sidomos atë të muzikës popullore.

Të dyja janë shumë aktive me projekte muzikore dhe mjaftë të pranishme në organizime e ahengje familjare, shkruan OraInfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Sot në Instagramin e tyre ato kanë postuar foton e mbesës së tyre të vogël.

Kaq fëmijë simpatik është ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË