Vala

Është padyshim ndër këngëtarët më të kërkuar të mbrëmjeve muzikore, i cili ka një karrierë të bujshme dhe vazhdon me projekte të reja të cilat çdoherë mirëpriten nga fansat e tij, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht angazhimeve të shumta, ai është tejet i lidhur me familjen e tij, e këtë e ka dëshmuar në shumë intervista por edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në imazhin që do ta shfaqet në vazhdim, shihen prindërit e këngëtarit, e që ngjashmëria me të ëmën është vërtetë marramendëse.

E për këtë më së miri flet pamja./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË