Vala

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo famën e madhe po e arrin vetë si grimere shumë e njohur

Para pak muajve ajo lindi një djalë, dhe duket se pas lindjes, Njomza është kthyer në formën e saj më të mirë.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në një festë dhe po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË