Vala

Pamje të reja nga klipi i ri i Norës me Erën.

Jo më kot konsiderohet të jetë njëra prej femrave më seksi të estradës.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi e ka dëshmuar se është njëra prej artisteve më joshëse, shkruan lajmi

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale gjersa shfaqet tejet e ‘nxehtë’ dhe në formë.

Nuk dihet nëse këto pamje që ka sjell Nora janë pjesë e projektit të ri, që pritet të publikohet më 19 prill në duet me motrën e saj, Erën.

Kjo është hera e parë që Nora dhe Era kanë bashkuar forcat dhe padyshim se do të dalë diçka e bukur nga ana e tyre.