Vala

Nora Istrefi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

E veshur me veshje me ngjyrë të kuqe, këngëtarja o duket shumë bukur.

Nora, ka vendosur edhe makijazh ku e ka përshtatur shumë mirë me veshjen.

Flokët e saj të shkurtra, i ka hekurosur dhe i kanë marrë një formë shumë të bukur.

Shikoni imazhet:

MUND TË JU PËLQEJNË