Vala

A ka një periudhë heshtjeje në jetën e aktores Teuta Krasniqi? Në të vërtet gjithmonë ka diçka për tu thënë për aktoren dhe moderatoren e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Më shumë se jeta e saj profesionale, bënë përshtypje jeta e saj private. Çka po bënë? Si po kalon? Si i ka raportet me të shoqin?

Këto pyetje ngriten shpesh dhe aktorja nuk ngurron të përgjigjet. Ajo, është treguar përherë e hapur, shkruan “Kosovarja”.

Nganjëherë, për Teutën thuhen gjëra të cilat as ajo vetë nuk i di. Këtë sikur e tregon edhe përmes kësaj foto./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË