Vala

U bë e njohur si bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Qëndresa Bajrami është tani shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo dhe Labi tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Ndonëse është e përkushtuar vetëm në rritjen e vajzës, së fundi, Qëndresa ka shkuar një një festë së bashku me Labin.

Me këtë pamje, Qëndresa po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË