Vala

Remzie Osmani është këngëtarja që publiku shqiptar e dëgjon me shumë dashuri dhe admirim, shkruan Kosovarja.

Një këngëtare që gjithë karrierën prej shumë e shumë viteve ia dedikoi fansave të saj, duke përshtatur çdo herë këngët sipas shijes së tyre.

Përkundër angazhimeve në mbrëmjet muzikore e dasma të shumta,ajo nuk heziton të na tregoj edhe gjëra nga përditshmëria e saj.

Sot është bërë e modës që të ekspozosh thuajse çdo gjë të jetës në instagram, një trend të tillë po e ndjek edhe Remzia.

Së fundi herë ka postuar një foto ku shihet që ka marrë vathë për dhuratë.

Ehpo, me bukurinë që ka Remzia edhe vathëve ua merr shkëlqimin.

Ndryshe, Remzie Osmani është duke i shijuar sukseset e projektit të saj të fundit muzikor “Padrejtësi në dashuri”./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË