Vala

Ka nga ata burra që pa dro bëjnë deklarata dashurie, e shprehin lirshëm e bukur atë që e ndjejnë përbrenda, shkruan “Kosovarja”.

Prezantuesi dhe DJ kosovar Robert Bojaj, ia dinë gruas. Ai, ndjehet me fat që e ka përkrah regjisoren Getoarbë Mulliqi.

Çifti janë prindër të një vajze, Evas, që pa pikën e dyshimit është dashuria e tyre e madhe, shkruan “Kosovarja”.

Në ditëlindjen e Getës, Robi ia thotë asaj fjalët më të ndjera, që do të donte ti dëgjonte secila femër.

“Getoarbë Mulliqi Bojaj gruaja me e bukur ne univers, mami me e perkushtuar ne bote, mjafton me e shiku ftyren e Eves edhe e kupton sa shume i ke dhene kuptim lidhjes tone dhe sa te bekuar jemi qe te kemi. Urime ditelindja nga Eva & Babi, te paçim gjithmone me shendet te mire dhe te lumtur. Te duam mami, faleminderit per gjithcka
We lolu… Eva butulose bashke me tenin dhe babin…” /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË