Vala

Është padyshim ndër aktoret më të pëlqyera në vend.

Pavarësisht se është nënë e 4 fëmijëve,me pamjen e saj lë nën hije shumë kolege.

Ka shumë stil dhe këtë e shohim në çdo imazh që ajo poston, madje edhe kuaj here.

Pavarësisht se sportive, duket shumë joshëse në të kuqe, ngjyrë kjo e cila i shkon shumë asaj.

E për më shumë, flet vet pamja në vazhdim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË