Vala

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova tash e një kohë ka rrëmbyer zemrat e publikut.
Meqë është aktive në rrjete sociale, imazhet dhe videot që publikon shpesh rrëmbejnë vëmendje, shkruan lajmi.net.

Dubova ka postuar një foto në Instagram në të cilën duket tejet në formë gjersa zbulon më shumë nga gjoksi i saj.

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja, Shkenda po vazhdon të shijojë jetën në vende të ndryshme.

Pak muaj më parë ishte në Tajlandë e cila realizoi një video për shikuesit e emisionit “Mirage”, që mund ta shikoni më poshtë.

MUND TË JU PËLQEJNË