Vala

Shkurte Fejza vazhdon të mbetet këngëtarja me e pëlqyer në trojet shqiptare. Me zërin e saj ajo vazhdon t’i bëjë për vete edhe gjeneratat e reja.

Krahas muzikës, Shkurta ka filluar të jetë ‘in’ edhe në rrjetet socaile, duke publikuar foto të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Ajo ka filluar t’i rivalizojë edhe vajzat e reja me veshjen e saj. Sot vajza e saj Gresa ka publikuar një foto ku shfaqet Shkurta duke shëtitur në Gërmi.

E veshur me xhinëse dhe atlete, Shkurta po duket si një vajzë 20 vjeçare.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË