Vala

Është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur në të zeza por dukej shumë më ndryshe.

Mund të themi, lirisht që grimi dhe trukimi e ka ndryshuar shumë Shyhreten.

Shikojeni.

MUND TË JU PËLQEJNË