Koha po punon në favor të këngëtares Mimoza Mustafa. Ajo po rinohet përditë e më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Pra, minutat, orët, ditët, muajt e vitet sikur po ecin se prapthi për këngëtaren e hitit “Terri më kafshon”.

Këngëtarja e njohur pas një pauze në muzikë është rikthyer sërish dhe po ia del mirë të jetë në vëmendjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Në xhirimet e vitit të ri të produksionit “Labia”, Mimoza po duket si 18 vjeçare, pas asnjë shenjë të moshës së saj.

Me gjasë pasi ka dalë nga salloni i parukerisë, Mimozën nuk e ka njohur as vetë bashkëshorti i saj, Shkumbini. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË