Vala

Shkurte Fejza ka vendosur të sfidoi vetveten dhe autorët e famshëm të librave, Këngëtarja e njohur e këngëve popullore shqiptare ka paralajmëruar publikimin e një libri të saj.

Shkurte Fejza-Jeta ime, do të quhet libri që bilbili i këngës shqipe do ta publikojë së shpejti.

Në njoftimin e dhënë, Shkurte Fejza tregon detaje nga karriera e saj ku përmend shumë suksese e sfida jetësore./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË