Vala

Rep-artistja, Tayna nuk po ka të ndalur. Çdo ditë po vjen me diçka të re dhe sensacionale, shkruan Kosovarja.

Mund të themi lirshëm, se është njëra prej këngëtareve që çdo herë din si të marrrë vëmendje e të jetë në qendër të mediave.

U përfol shumë pushimi i saj në Taylandë, por për Taynen kjo nuk ka rëndësi. E rëndësishme për të është ajo se çfarë do të sjell nga Taylanda, ashtu në mënyrën më të veçantë siç di vetëm ajo.
Mirëpo, diçka që vërehet dukshëm është se karakterin prej një femre të fuqishme po e karakterizon edhe Tigri i Taylandës.

Jo pak komentues në foton që ka sjell Tayna bashkë me një tigër e kanë parë këtë ngjashmëri.

E fuqishme, e zjarrtë mes Taylandës, Tyana merr guximin të sfidojë edhe tigrin./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË