Tayna është një prej femrave më të komentuara të momentit.

Çdo lëvizje që ajo bën shëndërrohet lajm në mediat rozë.

Reperja e njohur, është aktive edhe me imazhet e ndryshme që sjell në llogarinë e saj të Instagramit.

Kësaj radhe, Tayna ka publikuar një foto nga shtrati e veshur vetëm në të brendshme e që dukej impresive dhe seksi.

Reperja nga Prizreni po vazhdon me anagzhime të shumta edhe në diasporë, së fundi ajo po qëndron në Gjermani për koncertin e radhës.

MUND TË JU PËLQEJNË