Aktorja Teuta Krasniqi është e ftuara e radhës në emisionin “NIN”, shkruan GazetaBlic.

Përveç karrierës së saj si aktore, ajo foli edhe për jetën e saj private.Teuta tregoi historinë e saj të dashurisë me Adonisin, duke treguar se si u takuan dhe për herë të parë

“Sdi çka kam bërë pa Adonisin gjithë jetën time” u shpreh Teuta.

Ndërsa me Adonisin, Teuta ka treguar se është takuar për herë të parë me Adonisin në një sallon flokësh, ku aty ka kuptuar se ai ishte trajner fitnesi, dhe më pas po tek ai ajo shkoi të stërvitej.

MUND TË JU PËLQEJNË