Aktorja Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN‘ që transmetohet në ‘Klan Kosova‘, shkruan GazetaBlic.

Për rreth një orë emision aktorja shumë e dashur për publikun tregoj shumëçka për jetën e saj.Aktorja foli për jetën e saj publike dhe njëkohësisht edhe atë private.

Po ashtu ajo tregoj shumë dëshira të cilat asaj iu kanë plotësuar deri më tani, por një dëshirë apo me shumë ta quajmë ëndërr ashtu siç e quajti vetë aktorja ende nuk iu ka realizuar.

Teuta tha se ëndrra im është të luajë njëherë rolin e ‘Mbretëreshës Teutë’ në ndonjë film, pasi që ka edhe emrin.Ajo tha se ‘Është një emër shumë me vlerë dhe unë normalisht që më duhet të përfaqësojë si duhet këtë emër.’ Shikojeni videon nga minuta e 13:21.

MUND TË JU PËLQEJNË