Vala

Ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të komentuara për çdo lëvizje, është padyshim edhe Yllka Kuqi, shkruan Kosovarja.

Është tejet aktive me projekte që gjithmonë mirëpriten nga shumë ndjekës, por edhe në rrjetet sociale ku gjithmonë mahnitë me imazhet që publikon.

Edhe kësaj here, e dhënë pas fotografisë, e bën edhe në ashensorë, madje me një dozë humori.

“Sa s’mu ka qel lifti” thotë Yllka deri sa shkrepë aparatin./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË