Vala

Zanfina Ismaili ka qenë mysafire sonte (e premte) në emisionin e shoubizit “Mirage”.

Zanfina Ismaili në intervistën dhënë për “Mirage”, ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kujtoj kohët e para të fillimit të karrierës në muzikë si dhe tregoi se me çka u përball gjithë këto vite.

Po ashtu, Zanfina për herë të parë ka folur për lidhjen e saj 11 vjeçare, duke dhënë detaje që nuk i kemi ditur.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Zanfina.

MUND TË JU PËLQEJNË